O nas

Robimy projekty dla...
Ciebie. Twojej marki. Nas samych.

Poznaj nasz zespół

Jesteśmy zespołem profesjonalistów do zadań specjalnych. Dostarczamy na czas profesjonalnie wykonane projekty. Potrafimy dostosować się pod każdego nawet najbardziej wymagającego klienta, którego traktujemy jak członka zespołu. Pomaga nam to nawiązywać długoterminową współpracę.

Radosław Toczek

Właściciel / Programista

Radek Toczek - Właściciel / Programista
Cześć, jestem doświadczonym deweloperem z ponad 4 letnim doświadczeniem. Od ponad 2 lat jestem managerem projektów. Pracę rozpocząłem będąc jeszcze na studiach (Politechnika Wrocławska).

Grzegorz Gąsiecki

Programista / Expert JS

Wszystko jest możliwe, nie wszystko jest tego warte. Pomyśleć nad czymś chwilę zamiast ślepo robić, skraca czas wielokrotnie. "...Oto moja wizja..."
Grzegorz Gąsiecki - Programista

Michał Straszyński

Junior PHP Developer

Michał Straszyński - Junior PHP Developer
Witam! Jestem programistą z ogromną motywacją do pracy. Chętnie pogłębiam wiedzę na temat nowości technologicznych. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych.

Mateusz Jurzyna

UX/UI Designer / Frontend Developer

Studiowałem w Anglii, ale obecnie pracuję w Polsce. Przez kilka lat zdobywałem doświadczenie w Niemczech. Jestem grafikiem z krwi i kości chociaż czasami zdarza mi się pracować z backend’em.
Mateusz Jurzyna - designer

Emil Grabowiec

Programista (Wordpress, Magento, ...)

Emil Grabowiec - Programista
Hej, jestem programistą z ponad 3 letnim doświadczeniem. Staram się dzielić wiedzą na code-snippet.pl. Jak większość zespołu studiowałem na Politechnice Wrocławskiej.

Jakub Kulig

Właściciel / Programista

Witam, kilka lat spędziłem za granicą gdzie rozpocząłem moją przygodę z programowaniem stron internetowych. Bardzo lubię być na bieżąco z nowymi trendami.
Jakub Kulig - Programista Frontend'u (HTML/JS/CSS)

Alicja Cyran

Administracja

Alicja Cyran - administracja
Cześć, ukończyłam Uniwersytet Wrocławski na kierunku Administracja. W Pro Web Software odpowiadam za każdy dokument. Dzięki mnie reszta teamu może skupić się tylko na projektach.

Dołącz do Nas

Jesteśmy dumni z naszego zespołu ale cały czas szukamy nowych ludzi z tą samą pasją i podobnym doświadczeniem. Jeżeli uważasz, że będziesz do nas pasował proszę odezwij się na biuro@prowebsoft.pl.